obraz

Jesteśmy szkołą językową, która specjalizuje się w nauczaniu tylko języka rosyjskiego. Wyróżnia nas skuteczność, nowoczesna metodologia z elementami neurodydaktyki, autorskie metody nauczania, zgodne z pracą mózgu i oryginalne materiały dydaktyczne.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorskie materiały np. tablice gramatyczne, fiszki, oraz rozmaite podręczniki, czasopisma, gry, filmiki. Duży nacisk kładziemy na efektywność, unikamy nieciekawych ćwiczeń, często znanych nam z czasów szkolnych. Stawiamy na praktykę i komunikację.

Uczymy indywidualnie, w parach i małych grupach (do 4 osób), cenimy sobie przyjazną swobodną atmosferę. Znamy dobrze naszych uczniów, wiemy, co lubią, czym się interesują i dzięki temu odważniej uczestniczą w lekcjach, pozbywając się barier przed mówieniem.

Współpracujemy z doświadczonymi lektorami, którzy uczestniczą w naszych szkoleniach, otrzymują wsparcie oraz nadzór metodyczny.

Pomysłodawczyni projektu:

Karolina Kulig, magister filologii rosyjskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyła studia podyplomowe z zakresu kształcenia tłumaczy języka rosyjskiego.

Odbyła kursy językowe na Uniwersytecie Aleksandra Puszkina w Moskwie, Immanuela Kanta w Kaliningradzie i Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Doświadczony lektor języka rosyjskiego.

Autorka materiałów edukacyjnych do efektywnej nauki języka rosyjskiego. Cenne doświadczenie językowe zdobyła również na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży na rynki wschodnie, a także pracownika ds. obsługi klienta rosyjskojęzycznego. 

Znajomość istotnych zagadnień z dziedziny handlu zagranicznego ugruntowało ukończenie studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej.

kursy rosyjskiego Warszawa

 

150m od metra Natolin!

Kontakt

POCIĄG DO JĘZYKÓW
KAROLINA KULIG

Żabińskiego 10/36,
02-793 Warszawa

Telefon: +48 798 538 440
Email: doradca_jezykowy@wp.pl

Mapa

Certyfikaty