flagi Rosji i Polski

Jak zaczyna się podróż?

Naszą wspólną podróż zarówno grupową, jak i indywidualną rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb ucznia. Uczestnik kursu stawia sobie cel, uwzględniając czas przeznaczony na jego osiągnięcie, a później wspólnie do niego dążymy. W naszej niewielkiej szkole językowej, specjalizującej się w nauczaniu języka rosyjskiego, zapewniamy naszym uczniom nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także zaangażowanie i wsparcie w trakcie trwania całej podróży z językiem rosyjskim. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w niewielkiej grupie, każdemu uczniowi możemy poświęcić tyle czasu i uwagi, ile tego potrzebuje.

Nasza firma pragnie współpracować, a nie tylko przekazywać wiedzę.

W celu efektywniejszej i bardziej komfortowej nauki zwracamy uwagę, w jaki sposób uczestnik kursu językowego przyswaja wiedzę, czy jest wzrokowcem, słuchowcem, czy kinestetykiem. Nauka w małej grupie (do 4 osób) pozwala na szybsze przyswajanie wiedzy, zwiększa aktywność ucznia w lekcji i pozwala lepiej dostosować program nauczania do potrzeb konkretnej osoby.

Na zajęciach pracujemy z różnorodnymi podręcznikami i ćwiczeniami, w związku z tym możemy dostosować program do indywidualnych potrzeb ucznia. Materiał jest uzupełniany o dodatkowe zadania z książek do nauki języka rosyjskiego. Dbając o kontakt z żywym językiem, na lekcjach często wykorzystujemy filmiki (programy o Rosji, zabawne bajki i kabarety), jest to ciekawy sposób przyswajania nowej leksyki i ćwiczenia akcentów. Materiały filmowe z zajęć uczniowie mogą również odtwarzać w domu i dodatkowo szlifować umiejętność rozumienia ze słuchu. Na zajęciach wykorzystujemy autorskie tablice gramatyczne, które zostały opracowane specjalnie na potrzeby uczniów. W celu efektywniejszej nauki z niektórych dziedzin zapewniamy fiszki językowe z bazą słownictwa przerabianego w trakcie zajęć. Na życzenie uczniów udostępniamy prasę i książki rosyjskojęzyczne, wysyłamy linki do bezpłatnych filmów i seriali w języku rosyjskim.

Na zajęciach panuje miła atmosfera, a każdy z uczniów ma dostęp do Warsu z ciepłymi i zimnymi napojami. Wiemy, że zapewnienie komfortowych warunków nauki ma wpływ na jej efektywność.

Zajęcia na Skype

Dla wszystkich zapracowanych podróżników, a także tych spoza Warszawy, oferujemy indywidualne zajęcia i kursy języka rosyjska na Skype. Wszystkie niezbędne materiały wysyłamy w postaci skanów na skrzynkę mailową.

Jak wygląda podróż?

Pierwsza stacja: 30-minutowa bezpłatna konsultacja, na której zostaną określone potrzeby ucznia, w oparciu o które zostanie przygotowany indywidualny program nauczania. Zostanie również sprawdzona jakość połączenia pomiędzy lektorem a uczniem.

Druga stacja: Wykupienie kursu na dowolny okres, a także określenie ilości godzin w miesiącu. Ustalenie grafiku spotkań online na okres jednego miesiąca.

Stacje pośrednie: Współpraca i zaangażowanie zarówno lektora, jak i ucznia.

Stacja końcowa: Osiągnięcie celu, satysfakcja ucznia i lektora

kursy rosyjskiego Warszawa

 

150m od metra Natolin!

Kontakt

POCIĄG DO JĘZYKÓW
KAROLINA KULIG

Żabińskiego 10/36,
02-793 Warszawa

Telefon: +48 798 538 440
Email: doradca_jezykowy@wp.pl

Mapa

Certyfikaty