Szkoła języka rosyjskiego warszawa

  • język rosyjski - ogólny – Stacje: interesujące konwersacje, szeroki zakres słownictwa, zagadnienia gramatyczne niezbędne w komunikacji codziennej.

Kurs rosyjskiego prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję również przygotowanie do matury i innych egzaminów z języka rosyjskiego.

  • język rosyjski - biznesowy – Stacje: fachowe zwroty branżowe, płynne negocjacje, nauka tworzenia pism i dokumentów oficjalnych i urzędowych.

Kurs prowadzony na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Skierowany zarówno do osób prywatnych,, zorganizowanych grup kilkuosobowych, jak i firm. Celem nauki jest zdobycie praktycznej wiedzy pozwalającej płynnie i poprawnie prowadzić negocjacje z kontrahentem rosyjskojęzycznym, a także opanowanie techniki korespondencji handlowej.

Nauka i znajomość języka rosyjskiego na poziomie specjalistycznym, daje możliwość rozwoju firmy, jej ekspansji na nowe rynki o bardzo dużym potencjale. Jest to również dobra inwestycja dla osób szukających dopiero swojej ścieżki zawodowej. Przyswojenie języka rosyjskiego na poziomie minimum komunikatywnym i umiejętność posługiwania się nim w praktyce, zwiększa szanse zdobycia satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy.

  • stacja na żądanie – pomoc w odrabianiu zadań domowych i pisaniu wszelkiego rodzaju prac.

kursy rosyjskiego Warszawa

 

150m od metra Natolin!

Kontakt

POCIĄG DO JĘZYKÓW
KAROLINA KULIG

Belgradzka 14/92,
02-793 Warszawa

Telefon: +48 798 538 440
Email: doradca_jezykowy@wp.pl

Mapa

Certyfikaty